Grand Canyon a Route 66

29. října 2013 v 19:43

Jeden z posledních výletů,který jsme si udělali při pobytu v Sedoně, byl výlet do Grand Canyonu. Už asi začala sezona na konci března a proto mi skončilo pohodlné jezdění autem a museli jsme využít místní ,,kyvadlovou dopravu". Na cestu ke korytu Colorada jsme si netroufli, proto jsme zvolili jen okružní cestu ,,po vrcholu" Grand Canyonu. Určitě je to hezké místo na výlet, jsem ráda, že jsem tam byla, ale pro mě tak trošku jednotvárný pohled v celém průběhu kaňonu, kam jen oko dohlédne.


Nicméně je to neuvěřitelné co příroda dovede, jak je to staré ty skály....Vezměte si s sebou svačinku na moc kvalitních nabídek občerstvení (kromě sendvičů a kafe) jsme nenarazili.

WILLIAMS
Po cestě zpět, jsme se ještě zastavili v městečku Williams, známé tím, že zde probíhá historická část Route 66 a městečko je vyzdobeno v tomto stylu téměř celé. Ale je to tam kouzelné, historické, staré auta, Elvis, všude obchůdky se suvenýry Route 66- pokud někomu chcete dovést plechovou ceduli s různými historickými a moderními motivy tak tady určitě najdete. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama