LA a San Diego

27. července 2013 v 12:46

Po návratu z Utahu jsem si dala pár odpočinkových dnů a navštívila turisticky atraktivní místa v okolí mého dočasného bydliště. První den to byla návštěva Los Angeles.

Los Angeles
Do LA jsme se vydali primárně na návštěvu muzea moderního umění v blízkosti Walt Disney Concert Hall- která je považovaná za nejlepší koncertní síl na světě a i architektonicky se velmi dobře postavená, designovaná, proto zde v jejich zákoutích probíhala zrovna řada různého focení svateb, skupinových fotografií aj. Na nádvoří najdete krásnou kašlu z modro-bílé mozaiky a taky výhled na finanční čtvrť s mrakodrapy. No a dále už jen následovala návštěva Hollywood Boulevard, Dolby Theater (dřívější Kodak), China Theater (a před ním otisky rukou a nohou hvězd) a slavné Rodeo Drive, na jejímž konci najdete hotel Beverly Wilshire, kde se točil slavný film Pretty Women.

San Diego
Do San Diega jsme se vydala jen na návštěvu See Worldu, což je docela finančně náročný výlet. Měla jsem štěstí, že se jim zrovna před 14dny narodila malá kosatka. Navštivte zdejší vystoupení kosatek a delfínů, dejte si pochoutku Churros a sedněte si do vyšších řad, pokud nechcete být úplně mokří. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama